Aromalampy - Šířka - 10 cm

Aromalampy na éterické oleje a vonné vosky jsou nezbytným doplňkem pro vytváření hřejivé atmosféry a relaxační zóny ve vaše domově. Na základě našich vlastních zkušeností s používáním jsme pečlivě vybírali kvalitní a odolné aromalampy v různých provedeních a barevnosti, aby splnily i vysoké nároky na estetiku bydlení. Jednoduše se s nimi manipuluje a snadno se udržují, upřednostnili jsme minimalistický a čistý design. 

Misku aromalampy naplňte vodou, do ní nakapejte 5 - 10 kapek esenciálního oleje (podle vlastní potřeby a velikosti prostoru). Dovnitř aromalampy vložte zapálenou čajovou svíčku (není součástí výrobku). Vložená vůně se pak zahřátím uvolňuje do prostoru. Díky tomu, že se éterický olej nezahřívá na příliš vysokou teplotu, jako například ve vonných svíčkách, zachovává si své relaxační nebo povzbuzující účinky v nezměněné podobě.

Jak si vybrat aroma difuzér na éterické oleje

Jak si vybrat aroma difuzér na éterické oleje

Existuje široká škála typově i vzhledově odlišných difuzérů a při výběru toho správného se někdy můžeme cítit bezradní. V tomto článku se snažíme shrnout jak jednotlivé druhy aromadifuzérů fungují a jaké jsou jejich výhody a nevýhody.