Doprava a platba

Uvědomujeme si, že kromě kvalitního zboží je pro dobrý pocit z nákupu zásadní i bezpečná a jednoduchá platba, a také rychlé odeslání zásilky.

Protože jsou svíčky poměrně křehké a při dopravě náchylné na „úraz“, dáváme si záležet na jejich pečlivém zabalení. Důležitá je i cena dopravy, nabízíme proto takové druhy dopravy, které jsou rychlé a přitom cenově dostupné.

Pro rychlou a cenově dostupnou dopravu jsme zvolili zavedené dopravce s variabilními možnostmi.

Doprava

Při balení zboží vždy upřednostňujeme to, aby  při dopravě nedošlo k jeho poškození. Přestože se snažíme používat ekologicky odbouratelný balící a výplňový materiál, zejména u větších volně stojících svíček se nevyhneme například bublinkové folii. Každá svíčka je zabalená samostatně a pokud máme možnost, tak recyklujeme krabice a výplňový materiál, který máme k dispozici. Proto se může stát, že vám zásilka přijde v balíčku s jiným logem, než NaMora. Šetříme tak nejen přírodu, ale i peníze zákazníků.

GLS na adresu

U tohoto způsobu dopravy vám kurýr společnosti GLS doručí zboží na vámi zvolenou adresu. Před doručením vám přijde e-mailem, případně formou SMS informace o přibližném čase doručení, po celou dobu můžete zásilku sledovat on-line.

Výdejní místo GLS nebo AlzaBox

Pokud zvolíte tento způsob doručení, budete v rámci dokončení objednávky vyzváni k výběru výdejního místa. Kurýr GLS vám pak zboží doručí na vámi zvolené výdejní místo, případně do AlzaBoxu. Opět můžete po celou dobu zásilku sledovat on-line. GLS bohužel nedoručuje do všech AlzaBoxů v ČR, takže se může stát, že váš oblíbený v nabídce nenajdete. V takovém případě doporučujeme zvolit dopravu Balíkovna České Pošty, která má k dispozici kompletní síť AlzaBoxů.

Zásilkovna na adresu​

U tohoto způsobu dopravy vám kurýr Zásilkovny doručí zboží na vámi zvolenou adresu. Před doručením vám přijde e-mailem, případně formou SMS informace o přibližném čase doručení, po celou dobu můžete zásilku sledovat on-line.

Výdejní místo Zásilkovny nebo Z-box

Pokud zvolíte tento způsob doručení, budete v rámci dokončení objednávky vyzváni k výběru výdejního místa. Kurýr Zásilkovny vám pak zboží doručí na vámi zvolené výdejní místo, případně Z-box. Opět můžete po celou dobu zásilku sledovat on-line.

Česká pošta - Balík do ruky

Doručení Českou poštou na vámi zadanou adresu. O termínu doručení Vás bude pošta informovat pomocí SMS i e-mailu.

Česká pošta - Balík na poštu

Doručení Českou poštou na zvolenou poštovní pobočku. O termínu doručení Vás bude pošta informovat pomocí SMS i e-mailu.

Česká pošta - Balíkovna

Balíkovna je poměrně nová služba České Pošty, která se specializuje na doručení zásilek na výdejní místa nebo do AlzaBoxů. S touto službou máme velmi dobré zkušenosti. Balík vám bude doručen na zvolenou pobočku České pošty, do některého z výdejních míst nebo Balíkovna Boxu, případně i do AlzaBoxu.

Způsoby platby

Při platbě objednávky je vždy důležitá její bezpečnost, pohodlí a rychlost. Čím rychleji objednávku zaplatíte, tím dříve vám ji odešleme. Pohodlí  a komfort při jejím zadání je důležité, aby nedošlo k omylu nebo překliknutí a platba dorazila na správné místo a ve správné výši. Aby vaše platební údaje zůstaly v bezpečí a nikdo nepovolaný se k nim nedostal, používáme šifrovanou komunikaci přes renomovanou platební bránu GoPay a moderní a bezpečné platební metody. My jako obchodník vůbec nepřijdeme do styku s údaji vaší platební karty, pouze nám GoPay potvrdí provedení platby. 

Bezhotovostní platba

Po potvrzení objednávky obdržíte e-mailem platební instrukce a zaplatíte bankovním převodem.

Online platební kartou

Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde provedete online platbu kartou. Pro tento způsob platby používáme platební bránu GoPay.

Okamžitý převod

Ihned po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu,kde zvolíte svoji banku a provedete platbu objednávky. Pro tento způsob platby používáme platební bránu GoPay.

Apple Pay

Platební metoda firmy Apple, jeden z nejbezpečnějších způsobů plateb, kterým zaplatíte přímo na webu. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde provedete online platbu kartou. Pro tento způsob platby používáme platební bránu GoPay.

Google Pay

Platební metoda, kterou zabezpečuje společnost Google, velmi podobná službě Apple Pay. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde provedete online platbu kartou. Pro tento způsob platby používáme platební bránu GoPay.