Esenciální oleje Nobilis Tilia - Účinky - Úzkosti

Potěšte své smysly vůní 100% přírodních esenciálních olejů, které v každé lahvičce obsahují účinné látky i z několika set kilogramů rostlin. Koncentrovaná síla pozitivně ovlivňuje psychickou pohodu, emoce i funkci různých tělesných orgánů a při dlouhodobém používání posiluje odolnost.

Éterické neboli esenciální oleje jsou základem aromaterapie. Objevte účinky vonných olejů prověřené staletími používání v tradičním léčitelství. Využijete je jako oleje do aromalampy či aromadifuzéru, jako příměs masážních olejů nebo třeba k voňavé koupeli.

Společnost Nobilis Tilia je od roku 1994 průkopníkem přírodní aromaterapeutické kosmetiky v Čechách. Sídlí v překrásné krajině na hranicích Národního parku České Švýcarsko. Kraj kolem Vlčí hory pomáhá inspirovat a obohacovat o porozumění přírodním procesům, které využívají při tvorbě přírodních éterických olejů.

Rádce


Jak správně skladovat éterické oleje a zachovat jejich účinnost

Jak správně skladovat éterické oleje a zachovat jejich účinnost

Nesprávné zacházení s éterickými oleji může vést k degradaci jejich vlastností, což nejen snižuje jejich terapeutickou hodnotu, ale může také způsobit alergie a nežádoucí reakce. V tomto článku si přiblížíme důvody, proč je správné skladování éterických olejů důležité a jaké jsou nejlepší praktiky pro jejich uchovávání.