Innobiz - difuzéry a aromalampy s francouzskou elegancí

Francouzská společnost Innobiz již 20 let navrhuje a vyrábí řešení pro rozptylování esenciálních olejů s citem pro design a vášní pro nové technologie.

TRADICE A ODBORNOST

Posláním zakladatele Innobizu, Pierra-Emmanuela Thureta, bylo dostat aromaterapii k širšímu okruhu lidí a učinit z ní běžně dostupný zážitek. Společně s týmem odborníků vyvinul účinné a elegantní metody difuze, které umožňují čerpat plný potenciál přírodních éterických olejů z pohodlí domova.

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST

Společnost sídlí v malém městečku Jacou na jihu Francie, nedaleko Montpellier. Zakládá si na spolupráci s lokálními partnery, výrobci bio esenciálních olejů, hydrolátů a vonných rozprašovačů (povznášejících vonných mlh). Vytváří tak funkční síť spojení s místní komunitou, podporuje udržitelné zemědělství a šetrné výrobní postupy. Svým přístupem ukazuje, že společenská odpovědnost je základní součástí její firemní filozofie.

INOVACE A INTUICE

Innobiz se dnes řadí mezi evropské lídry na poli aromaterapie. Společnost se svým kreativním a inovativním týmem vyvíjí difuzéry esenciálních olejů, které v sobě snoubí jak technickou vytříbenost, tak i jednoduché, účinné a intuitivní řešení, takže si ve výsledku můžete užít to nejlepší, co příroda nabízí. Zažít mimořádné dary přírody (na vlastní nos), prostřednictvím jednoduchých kroků.

Díky kombinaci moderních technologií s tradičním řemeslným umem je každý kousek od Innobiz jedinečný. A to platí jak pro keramické difuzéry pro děti, tak i pro profesionální přístroje.

Svou vášeň pro moderní technologie společnost propisuje i do exkluzivního způsobu difúze (ultranebulizace), který zachovává vlastnosti esenciálních olejů a optimalizuje každou difundovanou kapku.

GARANCE KVALITY A DŮVĚRYHODNOST

Produkty od značky Innobiz splňují tyto normy:

  • Norma CE (evropská shoda výrobku s legislativou ochrany zdraví, bezpečnosti, výkonu a ochrany životního prostředí).
  • Směrnice EMC (žádné elektromagnetické znečištění).
  • Předpisy WEEE (sběr, znečišťování a demontáž odpadních elektrických a elektronických zařízení).
  • Směrnice RoHS (eliminace používání nebezpečných látek ve výrobním procesu).

Garantuje vysokou kvalitu difuzérů, poskytuje na ně dokonce (na české poměry nezvyklých) 5 let záruky.

ESTETIKA

Pro výrobky značky Innobiz jsou typické čisté, elegantní linie, inteligentní tvary přizpůsobené každému typu použití.

EKOLOGIE A UDRŽITELNOST

Innobiz denně pracuje na snížení dopadu výroby na přírodu. Zajímá se o udržitelná řešení, šetrná k životnímu prostředí. Vybírá ušlechtilé, odolné materiály (dřevo, keramika, hliník). Pracuje zejména s recyklovanými materiály obalů. Prioritou je pro ně také maximální opravitelnost difuzérů.