Innobiz - difuzéry a aromalampy s francouzskou elegancí

Francouzská společnost Innobiz již 20 let navrhuje a vyrábí řešení pro rozptylování esenciálních olejů s citem pro design a vášní pro nové technologie.

Tradice a odbornost

Posláním zakladatele Innobizu, Pierra-Emmanuela Thureta, bylo dostat aromaterapii k širšímu okruhu lidí a učinit z ní běžně dostupný zážitek. Společně s týmem odborníků vyvinul účinné a elegantní metody difuze, které umožňují čerpat plný potenciál přírodních éterických olejů z pohodlí domova.

Společenská odpovědnost

Společnost sídlí v malém městečku Jacou na jihu Francie, nedaleko Montpellier. Zakládá si na spolupráci s lokálními partnery, výrobci bio esenciálních olejů, hydrolátů a vonných rozprašovačů (povznášejících vonných mlh). Vytváří tak funkční síť spojení s místní komunitou, podporuje udržitelné zemědělství a šetrné výrobní postupy. Svým přístupem ukazuje, že společenská odpovědnost je základní součástí její firemní filozofie.

Inovace i intuice

Innobiz se dnes řadí mezi evropské lídry na poli aromaterapie. Společnost se svým kreativním a inovativním týmem vyvíjí difuzéry esenciálních olejů, které v sobě snoubí jak technickou vytříbenost, tak i jednoduché, účinné a intuitivní řešení, takže si ve výsledku můžete užít to nejlepší, co příroda nabízí. Zažít mimořádné dary přírody (na vlastní nos), prostřednictvím jednoduchých kroků.

Díky kombinaci moderních technologií s tradičním řemeslným umem je každý kousek od Innobiz jedinečný. A to platí jak pro keramické difuzéry pro děti, tak i pro profesionální přístroje.

Svou vášeň pro moderní technologie společnost propisuje i do exkluzivního způsobu difúze (ultranebulizace), který zachovává vlastnosti esenciálních olejů a optimalizuje každou difundovanou kapku.

Garance kvality, důvěryhodnost

Produkty od značky Innobiz splňují tyto normy:

  • Norma CE (evropská shoda výrobku s legislativou ochrany zdraví, bezpečnosti, výkonu a ochrany životního prostředí).
  • Směrnice EMC (žádné elektromagnetické znečištění).
  • Předpisy WEEE (sběr, znečišťování a demontáž odpadních elektrických a elektronických zařízení).
  • Směrnice RoHS (eliminace používání nebezpečných látek ve výrobním procesu).

Garantuje vysokou kvalitu difuzérů, poskytuje na ně dokonce (na české poměry nezvyklých) 5 let záruky. Pro aktivaci pětileté záruky je potřeba difuzér po jeho zakoupení zaregistrovat na stránkách výrobce.

Estetika

Pro výrobky značky Innobiz jsou typické čisté, elegantní linie, inteligentní tvary přizpůsobené každému typu použití.

Ekologie a udržitelnost

Innobiz denně pracuje na snížení dopadu výroby na přírodu. Zajímá se o udržitelná řešení, šetrná k životnímu prostředí. Vybírá ušlechtilé, odolné materiály (dřevo, keramika, hliník). Pracuje zejména s recyklovanými materiály obalů. Zajišťuje rovněž maximální opravitelnost difuzérů.