Nobilis Tilia - 100% přírodní éterické oleje a difuzéry

Česká firma Nobilis Tilia je průkopníkem přírodní aromaterapeutické kosmetiky v Čechách. Od roku 1994 vytváří s vášní a pokorou přípravky účinně pečující o pleť i celkovou životní harmonii.

Nobilis Tilia sídlí v překrásné krajině na hranicích Národního parku České Švýcarsko. Kraj kolem Vlčí hory nepřestává inspirovat a obohacovat o porozumění přírodním procesům, které firma využívá při tvorbě kosmetiky a éterických olejů.

Dlouhodobě spolupracuje s řadou projektů a iniciativ. Vedle Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové, Unie porodních asistentek či Asociace podpory rodiny sponzoruje také mnoho regionálních kulturních a sportovních akcí.

Nobilis Tilia bere velmi vážně nejen kvalitu svých výrobků, ale také  mezilidské vztahy. Záleží jim na tom, aby byli pro zaměstnance férovým zaměstnavatelem, který je připraven jim naslouchat, a pro zákazníky oblíbeným partnerem, který jim poskytuje prvotřídní servis.

Vylepšování receptur

FIrma sleduje nejnovější poznatky v oboru, experimentuje, hledá nové receptury nebo vylepšuje stávající. V laboratoři Nobilis Tilia nebo ve spolupráci s univerzitními pracovišti testují různé kombinace přírodních látek či inovace výrobních postupů, které pomáhají dosáhnout ještě lepších účinků.

Prvotřídní suroviny od prověřených dodavatelů

Ty nejkvalitnější suroviny hledá firma po celém světě. Od dodavatelů vyžaduje, aby sběr rostlin probíhal co nejohleduplněji k přírodě i lidem, a pečlivě kontroluje i způsob přepravy a skladování.