Vrácení zboží

VRÁCENÍ ZBOŽÍ VE 14 DENNÍ LHŮTĚ

Pokud se i přes pečlivý výběr stane, že vám zakoupené zboží nevyhovuje, nic se neděje. Můžete nám je ve 14 denní lhůtě od jeho doručení vrátit a my vám zašleme zpět vámi zaplacené peníze. Postup vrácení zboží je velmi jednoduchý. Zde je krok za krokem, jak na to:

  1. Informujte nás o vrácení zboží: Pokud se rozhodnete zakoupené zboží vrátit, můžete tak učinit do 14 dnů od jeho převzetí. Nejprve nás informujte o svém záměru zboží vrátit. To můžete učinit e-mailem na adresu obchod@namora.cz. Uveďte své jméno, telefonní číslo, číslo objednávky a popis zboží, které chcete vrátit. Můžete také použít formulář pro vrácení zboží a vyplněný nám jej zaslat e-mailem. Nemáte povinnost nám sdělovat důvod vrácení zboží, budeme ale rádi, když budeme vědět, v čem byla chyba.

  2. Zašlete zboží zpět k nám: Po oznámení nám zboží zašlete zpět na adresu: FORGEM s.r.o., Dubová 1277, 69642 Vracov. Zboží nikdy neposílejte na dobírku. Snažte se prosím zboží uvést do původního stavu, nesmí být poškozené ani nesmí jevit známky opotřebení. Zboží pečlivě zabalte, nejlépe do původního obalu, předejdete tak riziku jeho poškození při přepravě. Doporučujeme zvolit způsob doručení s možností sledování zásilky, aby se předešlo jakýmkoli komplikacím při ztrátě zásilky. Náklady na zpětné zaslání (vrácení) zboží hradí zákazník.

  3. Vrátíme vám peníze (refundace): Jakmile zboží obdržíme a zkontrolujeme jeho stav, budeme vás o tom informovat. Peníze vám vrátíme stejným způsobem, jakým byla provedena platba objednávky. Peníze vám zašleme zpět co nejdříve, maximálně však do 14 dnů od obdržení vráceného zboží.

Slevu, kterou jsme poskytli k vaší k objednávce, a která není-li vázána na konkrétní výrobek, vám rozúčtujeme v objednávce podle jednotlivého koupeného zboží. V případě vrácení části objednávky, vám poskytnutou slevu rozpočítáme a odečteme od katalogové ceny vráceného zboží. 

Při dodržení těchto kroků zajistíte hladké a rychlé vrácení zboží. Děkujeme vám za pochopení a věříme, že proces vrácení bude pro vás co nejpříjemnější. V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle +420 777 757 790, nebo e-mailem na adresu obchod@namora.cz.