Naše výhody

S naším věrnostním programem ušetříte

Jsme velice rádi pokud se rozhodnete u nás nakoupit opakovaně. A snažíme se tuto věrnost ocenit poskytnutím pevné zákaznické slevy. Cena je jedním z důležitých parametrů nákupu (kromě pohodlí, komfortu a dobrého pocitu), a proto se vám snažíme nákup u nás zpříjemnit i v této oblasti. Připravili jsme pro vás věrnostní systém, díky kterému u nás můžete nakupovat se slevou až 8 % při každé objednávce. Samotná výše slevy se odvíjí od celkové částky, za kterou u nás zákazník přes svoji registraci na e-shopu NaMora nakoupil (za celou dobu fungování e-shopu). V současné době máme tři úrovně slev: 3 %, 5 % a 8 %. K tomu, aby se vám nákupy načítaly a sleva na zboží zobrazila, musíte být přihlášeni ke svému účtu na e-shopu.

U nás můžete platit on-line

Díky propojení s renomovanou platební bránou Comgate u nás můžete za svoji objednávku zaplatit on-line. A je jedno, jestli upřednostňujete platbu kartou, Aple Pay, Google Pay nebo okamžitou bezhotovostní platbu (bankovní převod). Máte možnost zvolit i odloženou platbu nebo rozdělení na splátky.

Na všechny tyto varianty jsme připraveni a díky tomu nebudeme čekat, až se nám připíší peníze na účet. Od společnosti Comgate obdržíme obratem zprávu, že je objednávka uhrazena  vy budete mít jistotu, že vaši objednávku začneme hned kompletovat.

Přihlaste se k odběru novinek a čerpejte výhody

Když se na naše e-shopu přihlásíte k odběru novinek, budete jednat vždy informováni o nových produktech a limitovaných edicích našeho zboží, a také vám občas pošleme malý dárek v podobě slevového kódu, nebo bonusu k nákupu. 

Zpráva při každé změně stavu objednávky

Je pro nás důležité, abyste neustále věděli v jakém stavu je vaše objednávka. Při každé změně jejího stavu a předání dopravci vám automaticky pošleme zprávu.